Przeprowadzki indywidualne – domów, mieszkań, piwnic, mebli

przeprowadzki-transport-gabaryty

Planujesz zmiany w swoim życiu? Przeprowadzka do nowego mieszkania, transport mebli, wielkie porządki w piwnicy czy na strychu to zawsze duże wyzwanie. Jak zorganizować przeprowadzkę? Zadzwoń do Nas! Profesjonalna firma przeprowadzkowa to rozwiązanie Twoich kłopotów. Wspólnie zaplanujemy przeprowadzkę krok po kroku. Poznaj naszą szczegółową ofertę przeprowadzki i sprawdź jej szybką wycenę.

Potrzebujesz firmy przeprowadzkowej?

Potrzebujesz firmy przeprowadzkowej?

Specjalizujemy się w realizacji przeprowadzek mieszkań i domów od wielu lat. Działamy na terenie Częstochowy, Śląska, Polski, a także za granicą. Nasz zespół jest dobrze wyszkolony, a przede wszystkim doświadczony w transporcie. Wiemy, jak zabezpieczyć każdy, nawet najdelikatniejszy przedmiot. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem transportowym, który gwarantuje szybką i bezpieczną przeprowadzkę. Oprócz wiary w nasze umiejętności zabezpieczenia Twojego dobytku dysponujemy kompleksowym ubezpieczeniem OC naszej firmy.

W czym możemy Ci pomóc?

Poniżej przedstawiamy szczegółowy zakres naszych usług związanych z przeprowadzką domów i mieszkań.

  • Zniesienie i załadunek do samochodu
  • Przewóz na wyznaczone miejsce
  • Rozładunek i wniesienie do nowego miejsca
  • Ustawienie według Twoich wskazówek
  • Przewóz mebli, sprzętu, urządzeń, roślin, instrumentów.
przeprowadzki-agd-kafelki-remont

Usługi dodatkowe:

  • Dostarczymy materiały niezbędne do spakowania i zabezpieczenia całości dobytku na czas transportu, między innymi: kartony, taśmy, folie strech oraz bąbelkową itp.)
  • Pomożemy przy długotrwałym i za pewne pracochłonnym pakowaniu, zwłaszcza służymy radą przy zabezpieczaniu przedmiotów delikatnych, drogocennych czy nie gabarytowych (np. lustra, antyki, obrazy czy fortepian)
  • Przed transportem mebli możemy pomóc w ich demontażu, a także ponownym ich montażu
  • Oferujemy również opróżnianie mieszkań, piwnic (utylizacja).
przeprowadzki - wynoszenie szafy

Dlaczego warto wybrać nas?

P

Szybko, sprawnie i profesjonalnie, czyli specjaliści w dziedzinie przeprowadzek

P

Niski koszt kompleksowej usługi

P

Gwarancja bezpieczeństwa, polisa OC firmy

P

Możliwość zlecenia pakowania czy dostarczenia materiałów do pakowania

P

Utylizacja staroci pozostałych po przeprowadzce

P

Szybka wycena zlecenia

P

Elastyczna obsługa

P

Sympatyczna ekipa do zadań specjalnych

Ile kosztuje przeprowadzka? – szybka wycena

Gdy klient dzwoni do nas po raz pierwszy, przeważnie jest przekonany, że koszt przeprowadzki całego mieszkania będzie niestety spory (lub nawet bardzo spory).
Jednak po dokonaniu indywidualnej wyceny, zawsze słyszymy „Oooo! Tak tanio?”.
Klienci przekonują się, że nie tylko ponieśli niewielkie koszty, ale przewóz mebli i całego ich dobytku przebiegło sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim bez szkód.

Jeśli sam chcesz się przekonać o atrakcyjnych cenach naszych usług, skontaktuj się z nami.
Do szybkiej wyceny potrzebujemy tylko kilku informacji:

Czy załadunek, rozładunek jest po naszej stronie?

Dane osobowe

3 + 4 =

przeprowadzki - meblowóz z nazwą firmy i pracownicy

Potrzebujesz firmy przeprowadzkowej?

Zadzwoń do nas!

Przeprowadzki — opinie naszych klientów:

Doskonała
Na podstawie 104 opinii
Cdn. Bar
Cdn. Bar
12/10/2023
Super firma.Pełna profeska.
Slawko S
Slawko S
24/09/2023
Firma godna polecenia, profesjonalnie i sprawnie, Pan Rafał właściciel bardzo konkretny i rzeczowy współpraca z jego firmą to mniej stresu przy przeprowadzce👍
Martinek Pierwszy
Martinek Pierwszy
28/04/2023
Zdecydowanie polecam Pana Rafała i Jego firmę. Świetny kontakt, duża elastyczność i gotowość pomocy. Konkretna wycena. Terminowa realizacja zlecenia. Wszystko bardzo szybko i sprawnie, a jednocześnie z dbałością o nawet najdelikatniejsze elementy. Zero jakichkolwiek uszkodzeń.
Anna Nocuń
Anna Nocuń
20/04/2023
Polecam☺️ bardzo szybko i sprawnie przeprowadzony transport🚍
Remigiusz Petrykowski
Remigiusz Petrykowski
17/03/2023
Uważam że skala jest za mała i ocena 5/5 jest bardzo krzywdząca, bo firma powinna dostać 1000/5. Pan Rafał i Pan Tomek bardzo mili ludzie. Pomocni, zorganizowani, pracowici, uczciwi. Przyjechali specjalnie wieczorem zorganizować wszystko żeby rano wcześniej wyjechać. Poza tym mega fajni ludzie. Polecam brać ich w ciemno, nie zastanawiać się nad konkurencją. Absolutny brak uwag. Cena, robota, przewóz... Wszystko bardzo dobrze. Pozdrawiamy rodzinnie Panie Rafale i Panie Tomku.
Patryk Plebanik
Patryk Plebanik
11/03/2023
Polecam 👌 korzystaliśmy z usług Pana Rafała przy przeprowadzce firmy medycznej, najwyższa jakość usług, sprzęt wart kilkaset tysięcy złotych przewieziony z należytą starannością i delikatnością. Wszystko na najwyższym poziomie.
zbigniew mucha
zbigniew mucha
04/03/2023
Naprawdę solidna ekipa, terminowa, szybka, niezawodna. Zniesienie z 4 piętra 2 wersalek, pralki, lodówki i wielu innych przedmiotów zrobili szybciej jak zakładałem - uzgodnienie terminu w zasadzie z dnia na dzień, przystępna cena, osobiście polecam
Magdalena Rej
Magdalena Rej
23/01/2023
Polecam! Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i bez żadnych strat. Nawet jedna szklanka nie ucierpiała w trakcie przeprowadzki ;)
Bozena Zegarlinska
Bozena Zegarlinska
21/12/2022
Pan Rafal Walaszczyk z zespolem, mimo zimna i sniegu, bardzo sprawnie przewiezli elementy mojej nowej podlogi z Czestochowy do Krakowa i wniesli je na pierwsze pietro bez windy. Bardzo dziekuje i polecam wszystkim potrzebujacym transportu.
Anastasiia Zhokhova
Anastasiia Zhokhova
13/12/2022
Przeprowadzka poszła dobrze. Mili ludzie, prawie o wszystkim można się umówić. Pracują niezawodnie. Wszystkie rzeczy dojechały cudownie, nic nie zniśczono i nić się nie zgubiło. Załadowanie i wyładowanie odbyło się szybko. Potrafili także zabrać po drodze dodatkowy ładunek.