Transport drobnicowy

transport kartonów na palecie

Transport drobnicowy to przewóz ładunków o niewielkich gabarytach, zwykle umieszczonych w pojedynczych opakowaniach. Chcąc ułatwić załadunek, rozładunek oraz transport, produkty są zapakowane w kartonach, skrzyniach lub na paletach zabezpieczone folią przemysłową. Przeważnie ilość drobnicy przeznaczonej do jednorazowego transportu jest zbyt mała do załadunku dużego samochodu ciężarowego. Rozwiązaniem tego problemu jest oferowany przez naszą firmę transport drobnicowy.

Maksymalna ładowność samochodu to 1400 kg. Wysokość przesyłki do 2,25 m, długość do 4,34 m oraz szerokość do 2,3 m.

Jak zawsze, dbamy o jakość naszych usług. Dostawa terminowa i bezpieczna to zawsze zadowolony klient, ich opinie możecie przeczytać na Facebooku.

Sprawdź ceny naszych usług

Oferujemy transport drobnicowy bezpośredni od sprzedawcy do klienta. W sytuacjach kryzysowych możecie skorzystać z transportu drobnicowego ekspresowego. Nie ma potrzeby przeładunku na trasie, dzięki czemu czas transportu jest skrócony. Na długich trasach wysyłamy dwóch kierowców, co umożliwia ciągły transport bez potrzeby długich postojów.

Przyjmujemy jednorazowe zlecenia na transport drobnicowy oraz nawiązujemy stałą współpracę ze sklepami, hurtowniami, hotelami itp.

Realizujemy transport drobnicowy krajowy (m.in. Częstochowa, Katowice, Radomsko, Zawiercie, Lubliniec, Tarnowskie Góry, Gliwice, Rybnik, Kraków) i zagraniczny (na terenie całej Europy).

Masz do wysłania przesyłkę? A może musisz odebrać materiały budowlane z hurtowni?

Zadzwoń do nas!