Transport gości weselnych

Transport gości weselnych

wynajmij samochód klasy premium

lub busa 9-osobowego

Transport gości weselnych

Każdy ślub to dla grona osób, a zwłaszcza dla Pary Młodej BIG DAY. Przygotowania trwają kilka miesięcy, a nawet rok. Organizatorzy starają się zadbać o każdy szczegół. Uroczystość ślubna i wesele muszą przebiegać idealnie. Jedną ze spraw do załatwienia jest transport gości weselnych. Warto wcześniej to zaplanować, aby uniknąć chaosu i dodatkowych kosztów taksówek. Z doświadczenia wiemy, że korzystnym rozwiązaniem jest wynajem samochodu lub busa z kierowcą. Nie ma dodatkowych opłat za dojazdy taksówek. Wypożyczacie samochód lub busa z kierowcą, którego macie do swojej pełnej dyspozycji.

Nie zwlekaj z rezerwacją – transport dla gości weselnych to kwestia równie ważna jak rezerwacja miejsc w restauracji.

Szybka wycena usługi dla Ciebie?

Z pewnością chcesz zadbać o swoich gości i być pewnym, że bezpiecznie dotarli do domu po emocjonującym wieczorze. Wynajmując nasz samochód lub busa nie musisz się już martwić, kto ich odwiezie. Nikt z gości nie musi być trzeźwym, żeby odwozić innych do domu. Nich wszyscy weselnicy bawią się na całego! Niech ten dzień będzie idealny i na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wesela.

Szybka wycena usługi dla Ciebie?

Zatroszczymy się o Twoich gości. Możesz na nas liczyć!

Jak zamówić transport gości weselnych?

Kiedy sporządziłeś już ostateczną listę gości, przedstaw im dokładny plan uroczystości weselnych. Poinformuj o możliwości skorzystania z transportu zorganizowanego dla gości. To ułatwi przygotowania do wesela również samym gościom. Skorzystanie z wynajętego busa lub samochodu, który odwiezie ich do domu, jest bardzo korzystne i wygodne.

Niestety mało prawdopodobne jest precyzyjne określenie liczby, ilu gości skorzysta z twojego transportu zorganizowanego dla gości. Przewiezienie gości z kościoła do restauracji nie jest skomplikowane, w tym przypadku można rozważyć kwestię wynajmu autokaru. Jednak rozwożenie gości weselnych może się odbywać tylko grupowo o ustalonych godzinach. Powoduje to pewne ograniczenia. W tym przypadku, dużo lepszym rozwiązaniem jest transport busem lub samochodem osobowym. Elastyczny i bez ograniczeń czasowych, jak również bardziej ekonomiczny w porównaniu z kosztem autokaru.

Chcesz zamówić transport dla gości weselnych? Skontaktuj się z nami. Przygotuj następujące informacje:

R

Data i godzina

R

Ilu gości zadeklarowało chęć skorzystania z transportu

R

Gdzie odbywa się uroczystość

R

Z jakiego rejonu pochodzą goście (jakie trasy są planowane)

R

Czy chcesz zamówić samochód osobowy klasy premium lub/i busa 9 osób.

Formularz rezerwacji

Przetwarzanie danych osobowych

12 + 11 =

Pamiętaj!

Im szybciej dokonasz rezerwacji 9-osobowego busa lub samochodu, tym lepszą ofertę będziemy mogli Ci zaproponować. Bądźmy w kontakcie!